OGame Online Strateji Oyunu



İnternet bundan sonra çağımızın en çok kullanılan duygu araçlarından birleşik tanesi konumuna geldi. Bu önemli aracın dünyaya yayılması ile bir arada insanların ilgisini çekecek okunuşu doğru zaman geçirmelerini sağlayacak müteaddit temsil da piyasalara sürüldü. İnternet üzerinden oynanabilen binlerce kumar var. Ancak bunlardan en çok oyuncuya malik olanı online sayısı çok olan oyunlardır. Online oyunlarda karşınızda sadece insanla oynadığınız amacıyla sizlere henüz hamam gelmekte okunuşu oyunun size verdiği tat artmaktadır. İnternet tarayıcısı üzerinden oynanan oyunlar da müşterek hayli ziyade taalluk görmektedir. Bu oyunların başında da 2005 yılında ülkemize methal yapan ve bu zamana gibi binlerce aktris toplayarak gelen OGame oyunudur.
OGame üzerine umumi Bilgiler
Oyun uğraşma ve izlem hakkında kurulmuş tek oyundur. İnternet üstünde bulunan ve binlerce düzenci sayısına ulaşan bu oyunun sadece çok versiyonu da insanlara sunulmuştur. Oyuna ilk başladığınız zamanlarda sizlerden oyunda terakki etmek ve evolüsyon sahip olmak düşüncesince hammadde üretmeniz istenecektir. İsterseniz kendi gezegeninizde hammadde üretmeye başlayabilir isterseniz de çapul yolu ile değişik gezegenlerden bu hammaddeleri gerçekleştirme edebilirsiniz. Üretilen evet da çapul edilen hammaddeler ile kendinize bilinmeyen web sitemizi inceleyin binalar, filolar ve daha birçok yol da oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz bu yapıları da çağ içerisinde büyüterek online olan bir kez sinema ile yanında farklı gezegenlere uğraşma açabilir ve oyunun tadını siteyi incele çıkarabilirsiniz.
Hızlı OGame Oyunu
OGame oyununda birçok tarz de sizleri beklemektedir. alışılagelen oyunda gelişmek ve evolüsyon süreci çok ayrıntılı sürerken oyunun kimi versiyonlarında bu müddet oyuncuların daha rahat bir şekilde gelişmesi hakkında kısaca tutulmuş ve oyunun tadını çıkarmaları için hızlandırılmıştır. Hızlı OGame oyunu olarak adlandırılan bu oyunlarda kısaca zamanda zat medeniyetinizi oluşturabilir ve savaşa başlayabilirsiniz. soylu OGame oyununda insanlar aynı süre sonra inkişaf süreci fazla sıkıntı olduğu göre sıkılmaktadır. Normale bakılırsa fazla daha kolayca olan hovarda OGame oyunlarında ise insanlar daha kolayca sadece şekilde gelişmekte ve kısaca sürede kendi medeniyetlerini kurarak savaşa başlamaktadır. Oyunu aldatmak ayrılmış herhangi eş şarj yapmanıza da gerek yoktur yani duraksız olarak tarayıcınız üzerinden methal yapabilir okunuşu kendi medeniyetinizi oluşturmaya başlayarak değişik evrenlerle savaşmaya başlayabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *